sdílet Hotel Panorama na Facebooku
Hotel Panorama česká verze  Hotel Panorama slovenská verzia  Hotel Panorama english version  Hotel Panorama deutsch version

Hotel Panorama Plzeň město, Plzeň město Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Panorama V Lomech Plzeň - ubytování v Plzni...


Hotel Panorama - Plzeň - popis: Hotel Panorama se nachází nedaleko centra města Plzně, v blízkosti klíčových příjezdových komunikací a přesto v klidném prostředí rezidentní čtvrti, přímo vedle jezírka a parku Košutka.

Hotel Panorama - Plzeň - ubytování: Jedná se o zařízení s kapacitou 50 osob v 1-2 lůžkových pokojích s možností přistýlky (a 3 apartmá), poskytující příjemný komfort (koupelna, WC, TV-SAT, radio, telefon s přímou volbou, minibar, room servis, internet na pokoji). 24 luxusně vybavených 1 a 2 lůžkových pokojů a 3 apartmá nabízejí příjemné prostředí pro odpočinek i práci. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, WC, satelitním TV, rádiem, telefonem a minibarem, internet na pokoji. V ceně ubytování je samozřejmě snídaně podávaná v hotelové restauraci a taktéž minibarová konzumace.

Hotel Panorama - Plzeň - služby: Z ostatních hotelových služeb budiž zmíněny přístup k internetu, sauna, směnárna a mimo jiné v neposlední řadě parkoviště střežené non-stop kamerovým systémem.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
10143

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, rádio, připojeni internetu, sat, minibar

Základní informace: bezbariérový přístup, pokojový servis, sekretářské služby, směnárna, Informační služba, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, parkoviště s dohledem kamery

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Dostupnost střediska:


Centrum název: (3 km)

Letiště název: (90 km)

Autobusové nádraží název: (4 km)


Vlakové nádraží název: (4,5 km)

Obchod: (400 m)

Stravování:


Restaurace popis: Hotel Panorama - Plzeň - restaurace: Příjemně zařízená, klimatizovaná restaurace s milou obsluhou Vám nabízí pestrou celodenní nabídku české a mezinárodní kuchyně, možnost grilování, pestrou nabídku vín české i zahraniční produkce.Kapacita restaurace je 60 osob. Přináleží k ní též letní terasa, poskytující příjemné posezení pod otevřeným nebem.

Restaurace: (počet míst 60)

Služby:Sportovní možnosti:
Půjčovna kol, Fittness, Tenisové kurty, Squash, Sauna

Kongresové služby:
Klimatizace kongresových prostor, Bezbariérový přístup, Telefon, Fax, TV, Video , CD přehrávač, Diaprojektor, Tabule, Připojeni internetu, Zabudované promítací plátno, Kopírka, Ozvučení, Speciální osvětlení, Úschovna cenných předmětů

Hotel Panorama - Plzeň - školení a konference: K dispozici je také salonek o kapacitě 25 osob vhodný k organizaci celé řady společenských akcí od svateb přes konference, oslavy, školení, atd. Pro tyto akce je samozřejmě možno sjednat celou restauraci o kapacitě 60 míst.

Konferenční kapacity:

salónek č. 1 (počet míst 25)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlkaapartmánapartmán
1.1-31.12130017006001990 (2 osoby/ person)2190 (3 osoby/ person)


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Přijeďte se slevou 10% na ubytování (Předplatba)

Fotogalerie (18):


Hotel PanoramaHotel PanoramaHotel Panorama
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com