sdílet Lázně Kúpele Sliač Léčebný dům Hotel PALACE na Facebooku
Lázně Kúpele Sliač Léčebný dům Hotel PALACE česká verze  Lázně Kúpele Sliač Léčebný dům Hotel PALACE slovenská verzia  Lázně Kúpele Sliač Léčebný dům Hotel PALACE english version  Lázně Kúpele Sliač Léčebný dům Hotel PALACE deutsch version

Lázně Kúpele Sliač Léčebný dům Hotel PALACE Sliač, Sliač Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Lázně Kúpele Sliač Léčebný dům Hotel Palace - léčení civilizačních chorob a oběhového ústrojí..


Lázně Sliač jsou zaměřeny na léčbu tzv. civilizačních chorob, především chronických poruch oběhového ústrojí. Léčí se zde pacienti s nemocemi vysokého krevního tlaku, arteriosklerózy, stavy po revmatickém zánětu srdečního svalu a chlopní, po operací srdce a cév. Velmi uspokojivé výsledky se dosahují při léčbě ischemické choroby srdeční, angíny pectoris, při chorobách tepen, dolních končetin a při léčbě pacientů po infarktu myokardu. Ubytování v hotelu Palace.

Lázně Sliač - Léčebný dům PALACE nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích I. a I.A. kategorie. Rekonstruované jedno- a dvoulůžkové pokoje I. kategorie a jsou vybaveny sociálním zařízením - sprcha a WC, dále TV se satelitním příjmem, telefonem, chladničkou a z větší části i s balkonem. Jedno- a dvoulůžkové pokoje I.A. kategorie - apartmány (dvoulůžkové se samostatnou ložnicí a obývací částí) jsou také po rekonstrukci a jsou vybaveny sociálním zařízením - vana a WC, TV se satelitním příjmem, telefonem, ledničkou a balkonem. Našim hostům jsou k dispozici také dva čtyřlůžkové "rodinné" apartmány.Priamo v KL PALACE se nacházejí ambulance lékařů i 24-hodinová pohotovostní služba. V případě zájmu jsou hostům k dispozici i cenově výhodnější jedno- a dvoulůžkové pokoje se společným sociálním zařízením (mimo pokoj). Za smluvně dohodnutých podmínek nabízíme cestovním kancelářím, agenturám, firmám a jiným potenciálním obchodním partnerům možnost pronajmout si na určitou dobu za účelem ubytování i léčebný dům POĽANA (kapacita 59 lůžek).

Lázně Sliač - POLOHA A PODNEBÍ: lázně Sliač leží v překrásném přírodním prostředí západní části Zvolenské kotliny, na západním úpatí Slovenského Rudohoří v nadmořské výšce 373 m. Nacházejí se mezi metropolí regionu středního Slovenska - Banskou Bystricí a okresním městem Zvolen, obklopené rozsáhlými lesy, parky a pláněmi, s výhledem do údolí řeky Hron, na Pohronské doliny, na Kremnické a Štiavnické vrchy a na západní část Nízkých Tater. Podnebí jako důležitý přirozený činitel komplexní lázeňské léčby, v průběhu léčení stále působící na organismus, je při poměrně malé nadmořské výšce a otevřené poloze Sliače dost teplé, poměrně suché a vcelku klidné. Roční průměr teploty se pohybuje okolo 8,2 ° C. Průměrná relativní vlhkost vzduchu je 78%. Roční množství srážek dosahuje v průměru 750 mm. Vysoké jsou i hodnoty slunečního záření - 1992 hodin ročně. Do roku je pouze asi 80 dní bez slunečního svitu. Výše uvedenými klimatickými podmínkami se lázně Sliač zařazují mezi nejoptimálnější položené lázně Slovenska.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
3714829

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, TV, sat

Základní informace: směnárna, Informační služba, lékařská služba v dosahu, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, hlídané parkoviště

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Visa

Popis okolí: Volný čas a sport: Přírodní koupaliště s termální vodou, 4 tenisové dvorce, volejbalové hřiště, poskytují dostatek možností ke zpříjemnění volných chvil přímo v areálu lázní. Součástí lázeňského domu jsou sauna, bazén a fitness centrum, které jsou k dispozici na základě individuálního zájmu a dohody. Pro zájemce o turistiku nabízejí okolní lesy bohaté možnosti. Časově a fyzicky nenáročné jsou vycházky po 3 tzv. "Srdíčkovým" trasách, výlet na nedaleký salaš, a.p. Volný čas je možné aktivně využít iv blízkém okolí, které nabízí možnosti i náročnějším klientům. Hostům je k dispozici také půjčovna kol.

Dostupnost střediska:

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Lázně Sliač jsou zaměřeny na léčbu tzv. civilizačních chorob, především chronických poruch oběhového ústrojí. Léčí se zde pacienti s nemocemi vysokého krevního tlaku, arteriosklerózy, stavy po revmatickém zánětu srdečního svalu a chlopní, po operací srdce a cév. Velmi uspokojivé výsledky se dosahují při léčbě ischemické choroby srdeční, angíny pectoris, při chorobách tepen, dolních končetin a při léčbě pacientů po infarktu myokardu.

Sliač má rovněž dlouhodobou i krátkodobou tradici v léčbě gynekologických onemocnění. V 19. století a na počátku 20.století až do konce II. sv. války byla tato diagnóza jednou z podstatných. Na tuto minulost lázně nyní navázali znovu po téměř 60 letech a rozšířili svou indikaci srdečně - cévních onemocnění io onemocnění ženské. Dnes se tu ze ženských chorob léčí primární, sekundární sterilita a infertilita, poruchy ovariálních funkcí, poruchy vývoje dělohy, chronické záněty vnitřních rodidel, stavy po gynekologických operacích, stavy po břišních operacích ve vztahu ke malé pánvi, komplikace po interrupci a klimakterický syndrom.

Vyšetřovací a léčebné pracoviště odborných lékařů a odborně školených zdravotnických pracovníků jsou vybaveny moderními diagnostickými a terapeutickými přístroji a zařízením.

Základem lázeňské léčby jsou bazénové a vanové koupele v minerální vodě, která vhodně doplňuje fyzioterapie, hydroterapie, elektroterapie, masáže a medikamentózní léčba. Neodmyslitelnou součástí lázeňské péče je i dietní systém stravování. Pozoruhodné výsledky v léčbě je dosahováno aplikací vřídelní plynu ve formě podkožních injekcí, lokálních, nebo celotělových lázní.

Přirozeným předpokladem úspěšné léčby na Sliači jsou přírodní léčivé zdroje, přičemž Lázeňský pramen je terapeuticky nejdůležitějším a nejvydatnějším. Zbývající 4 prameny jsou méně vydatné a využívají se na běžné pití. Ve světě existují už jen 3 další místa s podobným složením léčivé minerální vody (Argentina, Austrálie a Španělsko).

Lázeňská léčba - Léčebné procedury: Uhličitá koupel: uhličitá koupel je základní procedurou na Sliači, který každý pacient dostane minimálně 5x týdně. Lázeň má jednak nespecifický účinek - vztlak a hydrostatický tlak a jednak specifické účinky - resorpce oxidu uhličitého, vliv elektrolytů rozpuštěných ve vodě, termoregulační význam a celkové biologické reakce na organismus.

V uhličitém lázni dochází k rezorbcii okolo 30 ml oxidu uhličitého za minutu pokožkou, podle zákona jednoduché difuze z prostředí s vyšší koncentrací oxidu uhličitého (uhličitá koupel) do prostředí s nižší koncentrací (tělo pacienta).

Uhličitá koupel má indiferentní teplotu 33 - 34 ° C. Snížením teploty jádra organismu během koupele, a ještě jednu hodinu po koupeli, klesá spotřeba kyslíku v tkáních, sníží se celkový metabolismus a dochází tak k ekonomizaci srdeční práce. Uhličitá koupel se podává buď ve vaně, nebo klidovém léčebném bazénu.

Plynové injekce: Další formou uhličité terapie je podávání podkožních injekcí vřídelní plynu, které se aplikují denně. Využívá se chemický i tlakový účinek oxidu uhličitého v podkoží a reflexní působení vřídelní plynu na vnitřní orgány podněty z kůže a podkoží. Podávají se do oblasti subklavikulárne a supraskapulárnej, do oblasti deltového svalu levého ramene, ale také do oblastí tzv. spouštěcích zón na hrudníku a do dolních končetin. Terapeuticky je jich možno využít při ischemické chorobě srdeční, při ischemické chorobě dolních končetin a při různých vertebrogenních potížích.

Lázeňské služby: Lázeňské sanatorium, Lázně

Procedury léčení: Komplexní léčba v domě, Terénní kúry, vycházkové trasy, Elektroléčba, Klimatoterapie, Léčebný tělocvik, Vířivé koupele, Masáže, Podvodní masáže, Reflexní masáže, Peloidní zábaly, Vacushape, Vodoléčba

Přírodní léčivé zdroje: Vody termální, Klimatoterapie - vysokohorské ovzduší

Léčba nemocí indikace: Onkologické, Oběhové ústrojí, srdce a cév, Pohybové ústrojí, Ženské a gynekologické onemocnění

Ostatní druhy léčby: Klimatoterapie

Lázeňské pobyty:


Název: SPA & CYKLO


Číslo: 236

Popis: Pocit, že svobodně vidíte krásy Slovenska pomocí řídítek jízdního kola je dobrodružný.Pobyt SPA & CYKLO je určen tím,
kteří chtějí poznávat krajinu v srdci Slovenska s odborným cyklo průvodcem a zažít obohacující a autentické rysy určení.
Naše cesta je doprovázena horskými přechody, ikonickým vesničkami, lesoparky a překrásné tichou přírodou.
Toto dovolenkové, zda prázdninové dobrodružství je skutečně pro všechny protože. . . cyklistika miluje úplně všechny.

Cena je uvedena pro 1 osobu | pobyt, Cena pobytu zahrnuje: Ubytování v kategorii Komfort
Stravování: polopenze Klasik +, cyklo balíček: energetická tyčinka, iontový nápoj, minerálka 0,5 l, cyklo láhev
doplatek při plné penzi +5,50 € | 1 den

pobytový program

PÁTEK: zahájení pobytu | večera, léčebné procedury do 19:00 hod..: Sedací uhličitá koupel vanový 36 ° C + zábal | vstup do rehabilitačního bazénu 31 ° C - plavání

SOBOTA: snídaně, výběr trasy "A" nebo "B", Obě cyklo trasy jsou garantovány cyklo průvodcem, start v 09:00 hod.. před Lázeňským hotelem Palace
léčebné procedury do 19:00 hod..: masáž klasická částečná | suchá uhličitá koupel - biovak | sedací uhličitá koupel vanový 36 ° C + zábal | vstup do rehabilitačního
bazénu 31 ° C - plavání, večeře

NEDĚLE: snídaně, celodenní vstup na letní termální koupaliště


Počet dnů: 3

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
1.6 - 30.9124Eur 

Název: Seniorský pobyt


Číslo: 088

Popis: Dĺžka pobytu - minimálna dĺžka pobytu 7 dní | 6 prenocovaní.

Stravovanie
: Polpenzia: zdravý stravovací program pod dohľadom diétológa zahŕňa (raňajky švédsky stôl | večera výber z menu, šalátový bar). Diétna strava v prípade odporúčania vášho lekára.

Lekár a zdravotná starostlivosť: vstupné lekárske vyšetrenie s predpisom lekára na individuálny liečebný balneorehabilitačný program zahrňujúci v priemere 2 procedúry | 1 prenocovanie, kontrolné lekárske vyšetrenie – pohovor | minimálne od 14 dňového pobytu, výstupná lekárska konzultácia, lekárska správa s vyhodnotením priebehu kúpeľného pobytu a s odporúčaním ďalšieho liečebného postupu, k upresneniu diagnostického priebehu a pre prípad nečakaného zhoršenia zdravotného stavu odporúčame priniesť si so sebou zdravotnú dokumentáciu od vášho ošetrujúceho lekára, 24-hodinová lekárska a sesterská služba, liečebný balneorehabilitačný program je zostavený takým spôsobom, aby zodpovedal zdravotnému stavu klienta a zahŕňal optimálny výber z viac ako 50 liečebných procedúr poskytovaných v kúpeľoch Sliač, v prípade zdravotnej kontraindikácie niektorej z liečebných procedúr vám lekár predpíše adekvátnu zostavu šetrnejších liečebných procedúr

Liečebné procedúry
: hydroterapia, balneoterapia, fyzioterapia, teplotná terapia, elektroliečba, odborné lekárske vyšetrenia

Liečebné procedúry sa poskytujú v pondelok - sobota. Liečebné procedúry sa neposkytujú v nedeľu a počas štátnych sviatkov.

Ceny zahŕňajú DPH (0%). Ceny môžu byť upravené v prípade zmeny platných legislatívnych predpisov o zákonom stanovenú sadzbu DPH. Daň z ubytovania nie je zahrnutá v cene pobytu. Kúpele jej platbu v zákonom stanovenej výške vyžiadajú pri príchode klienta na recepcii Kúpeľného hotela Palace (0,60 € | 1 osoba | prenocovanie). Doplatok za neobsadené lôžko je 25% z ceny na osobu | prenocovanie. Na hotelovú prístelku sa nevzťahuje cena pobytového balíka "Seniorský pobyt". Pobytový balík je určený klientom nad 50 rokov. Klientovi mladšiemu ako 50 rokov kúpele ponúknu iný kúpeľný program.

Doplatok plná penzia +5 € | 1 deň

Počet dnů: 7

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
1.1 - 31.12KOMFORT 38-40KOMFORT 37-39€ 
1.1 - 31.12ECONOMY - 29-31ECONOMY - 28-30€ 

Název: LIEČEBNÝ POBYT KLASIK


Číslo: 132

Popis: Dĺžka pobytu: minimálna dĺžka pobytu 7 dní | 6 prenocovaní, Ceny sú uvedené pre 1 osobu | prenocovanie

Stravovanie: Plná penzia: zdravý stravovací program pod dohľadom diétológa zahŕňa (raňajky švédsky stôl | obed a večera výber z menu, šalátový bar). Diétna strava v prípade odporúčania vášho lekára.

Lekár a zdravotná starostlivosť: vstupné lekárske vyšetrenie s predpisom lekára na individuálny liečebný balneorehabilitačný program zahrňujúci v priemere 3 procedúry | 1 prenocovanie, kontrolné lekárske vyšetrenie – pohovor | minimálne od 14 dňového pobytu, výstupná lekárska konzultácia, lekárska správa s vyhodnotením priebehu kúpeľného pobytu a s odporúčaním ďalšieho liečebného postupu, k upresneniu diagnostického priebehu a pre prípad nečakaného zhoršenia zdravotného stavu odporúčame priniesť si so sebou zdravotnú dokumentáciu od vášho ošetrujúceho lekára, 24-hodinová lekárska a sesterská služba, liečebný balneorehabilitačný program je zostavený takým spôsobom, aby zodpovedal zdravotnému stavu klienta a zahŕňal optimálny výber z viac ako 50 liečebných procedúr poskytovaných v kúpeľoch Sliač, v prípade zdravotnej kontraindikácie niektorej z liečebných procedúr vám lekár predpíše adekvátnu zostavu šetrnejších liečebných procedúr

Liečebné procedúry: hydroterapia | balneoterapia | fyzioterapia | teplotná terapia | elektroliečba | odborné lekárske vyšetrenia

Liečebné procedúry sa poskytujú v pondelok – sobota. Liečebné procedúry sa neposkytujú v nedeľu a počas štátnych sviatkov.

Ceny: Ceny zahŕňajú DPH (0%). Ceny môžu byť upravené v prípade zmeny platných legislatívnych predpisov o zákonom stanovenú sadzbu DPH. Daň z ubytovania nie je zahrnutá v cene pobytu. Kúpele jej platbu v zákonom stanovenej výške vyžiadajú pri príchode klienta na recepcii Kúpeľného hotela Palace (0,60 € | 1 osoba| prenocovanie). Doplatok za neobsadené lôžko je 25% z ceny na osobu | prenocovanie. Na hotelovú prístelku sa nevzťahuje cena pobytového balíka "Liečebný pobyt Klasik". Pobytový balík je určený klientom nad 18 rokov. Klientovi mladšiemu ako 18 rokov kúpele ponúknu iný kúpeľný program.

Zľavy: zľava pri polpenzii -3 € | 1 deň

Počet dnů: 7

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
1. 1 - 31.12KOMFORT 46-48KOMFORT 45-47€ 
1. 1 - 31.1235 - 3734 - 36€ 

Název: Relaxačný pobyt


Číslo: 131

Popis: Dĺžka pobytu: minimálna dĺžka pobytu 4 dni | 3 prenocovania

Stravovanie: Polpenzia: zdravý stravovací program pod dohľadom diétológa zahŕňa (raňajky švédsky stôl | večera výber z menu, šalátový bar). Diétna strava v prípade odporúčania vášho lekára.

Lekár a zdravotná starostlivosť: vstupné lekárske vyšetrenie s predpisom lekára na individuálny liečebný balneorehabilitačný program zahrňujúci v priemere 2 procedúry | 1 prenocovanie, kontrolné lekárske vyšetrenie – pohovor |minimálne od 14 dňového pobytu, výstupná lekárska konzultácia, lekárska správa s vyhodnotením priebehu kúpeľného pobytu a s odporúčaním ďalšieho liečebného postupu k upresneniu diagnostického priebehu a pre prípad nečakaného zhoršenia zdravotného stavu odporúčame priniesť si so sebou zdravotnú dokumentáciu od vášho ošetrujúceho lekára, 24-hodinová lekárska a sesterská služba, liečebný balneorehabilitačný program je zostavený takým spôsobom, aby zodpovedal zdravotnému stavu klienta a zahŕňal optimálny výber z viac ako 50 liečebných procedúr poskytovaných v kúpeľoch Sliač, v prípade zdravotnej kontraindikácie niektorej z liečebných procedúr vám lekár predpíše adekvátnu zostavu šetrnejších liečebných procedúr

Liečebné procedúry: hydroterapia | balneoterapia | fyzioterapia | teplotná terapia | elektroliečba | odborné lekárske vyšetrenia

Liečebné procedúry sa poskytujú v pondelok - sobota. Liečebné procedúry sa neposkytujú v nedeľu a počas štátnych sviatkov.

Ceny: Ceny zahŕňajú DPH (0%). Ceny môžu byť upravené v prípade zmeny platných legislatívnych predpisov o zákonom stanovenú sadzbu DPH. Daň z ubytovania nie je zahrnutá v cene pobytu. Kúpele jej platbu v zákonom stanovenej výške vyžiadajú pri príchode klienta na recepcii Kúpeľného hotela Palace (0,60 € | 1 osoba | prenocovanie). Doplatok za neobsadené lôžko je 25% z ceny na osobu | prenocovanie. Na hotelovú prístelku sa nevzťahuje cena pobytového balíka "Relaxačný pobyt". Pobytový balík je určený klientom nad 18 rokov. Klientovi mladšiemu ako 18 rokov kúpele ponúknu iný kúpeľný program.

Doplatok: doplatok plná penzia +5 € | 1 deň

Počet dnů: 4

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
1. 1 - 31.12KOMFORT 40-42KOMFORT 39-41€ 
1. 1 - 31.1231 - 3330 - 32€ 

Název: Kúpele & víkend


Číslo: 133

Popis: Dĺžka pobytu: minimálna dĺžka pobytu 3 dni | 2 prenocovania (piatok – sobota – nedeľa)

V cene je zahrnuté:
ubytovanie v dvojlôžkovej izbe Komfort (hotelový apartmán doplatok 13 € | 1 osoba | pobyt)
polpenzia Klasik+ (raňajky švédsky stôl | večera výber z menu, šalátový bar), 5x liečebná procedúra | pobyt
1x vstup do rehabilitačného bazéna | pobyt, 1x vstup do soľnej jaskyne | pobyt, denný vstup do fitness (podľa prevádzkových hodín)

Lekár a zdravotná starostlivosť: 24–hodinová lekárska a sesterská služba, v prípade zdravotnej kontraindikácie niektorej z liečebných procedúr vám lekár predpíše adekvátnu zostavu šetrnejších liečebných procedúr

Liečebné procedúry: sedací uhličitý kúpeľ vaňový 36°C + zábal | plynová injekcia z prírodného zdroja (3x injekcia) | suchý uhličitý kúpeľ biovak | klasická masáž čiastočná – chrbtová zostava | škótske streky

Ceny: Ceny zahŕňajú DPH. Ceny môžu byť upravené v prípade zmeny platných legislatívnych predpisov o zákonom stanovenú sadzbu DPH. Daň z ubytovania nie je zahrnutá v cene pobytu. Kúpele jej platbu v zákonom stanovenej výške vyžiadajú pri príchode klienta na recepcii Kúpeľného hotela Palace (0,60 € | 1 osoba| prenocovanie). Doplatok za neobsadené lôžko je 25% z ceny na osobu | pobyt. Na hotelovú prístelku sa nevzťahuje cena pobytového balíka "Kúpele & víkend". Pobytový balík je určený klientom nad 18 rokov. Klientovi mladšiemu ako 18 rokov kúpele ponúknu iný kúpeľný program.

Doplatky: doplatok plná penzia +5 € | 1 deň

Počet dnů: 3

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
1. 1 - 31.1299€ 

Stravování:


Restaurace popis: Zdravé stravování je nedílnou a nepostradatelnou součástí lázeňské léčby, kde je zařazeno formou dietního systému. Základem je racionální, biologicky a energeticky vyvážená pestrá strava, kterou dokážeme přizpůsobit přáním našich hostů.

Speciální strava na základě doporučení vašeho ošetřujícího lékaře:

V komplexní lázeňské péče má nezastupitelnou úlohu správně nastavený stravovací program - je to výborně využit čas na změnu. Vždyť i správná výživa může být spojením příjemného s užitečným pro své zdraví.

Zkušený odborný tým dietologů, dietních sester a šéfkuchaře připravuje biologicky a energeticky vyváženou pestrou stravu.

Základní druhy diet:
    racionální nízkocholesterolová | 7
    šetřící | 4
    diabetická | 9
    redukční | 8
    neslaná | 10

Našim standardem je vegetariánská a dělená strava, denní nabídka ryb, ovocné a zeleninové mísy, ale i chutné moučníky z vlastní cukrárny. Vy si určíte stravovací režim klasik (snídaně | oběd | večeře - podle vašeho výběru) nebo klasik + (snídaně švédských stolů | oběd a večeře výběr z minimálně 5 druhů jídel, salátový bar).

Restaurace: (počet míst 300)

Kavárna: (počet míst 300)

Vinárna: (počet míst 65)

Služby:Konferenční kapacity:

salónek č. 1 (počet míst 25)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýapartmánapartmán
1.1-31.1230 - 3240 - 4545 - 49 (Apartment 2 osoby/person)65 - 69 (Apartment 4 osoby/person)


Měna: Eur

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Při nástupu je třeba uhradit poplatek MÚ Sliač.

Fotogalerie (16):


Lázně Kúpele Sliač Léčebný dům Hotel PALACELázně Kúpele Sliač Léčebný dům Hotel PALACELázně Kúpele Sliač Léčebný dům Hotel PALACE
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com