sdílet Mamaison Hotel Riverside Prague na Facebooku
Mamaison Hotel Riverside Prague česká verze  Mamaison Hotel Riverside Prague slovenská verzia  Mamaison Hotel Riverside Prague english version  Mamaison Hotel Riverside Prague deutsch version

Mamaison Hotel Riverside Prague Praha 5, Praha 5 Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Mamaison Hotel Riverside Prague - Smíchov Janáčkovo nábřeží - ubytování v Praze 5...


Kouzelný a sofistikovaný Mamaison Hotel Riverside je situován v blízkosti pražských center podnikání, letiště a hlavních kulturních atrakcí města. Hotel se svým elegantním ubytováním, kouzelným výhledem a špičkovým zázemím nabízí jedinečné ceny pro pobyty ve městě ve stylovém a historickém prostředí.

Ubytování vyšší třídy v Mamaison Hotel Riverside vás oslní originální výzdobou a prostornými interiéry. Pokoje jsou elegantně zařízené, vkusně vybavené a příjemné. Tento kouzelný hotel s veškerým zázemím, díky němuž se po rušném dni plném pracovních povinností nebo objevování města budete cítit jako doma, skýtá nádherný výhled na Pražský hrad a okolí. Klasická architektura samotné budovy se odráží ve vstupní hale, restauraci a baru - to vše jsou ideální místa pro vaši relaxaci, kde si můžete vychutnávat atmosféru tohoto hotelu.

Součástí ubytování v hotelu je: Individuálně regulovatelná klimatizace, Bezplatný vysokorychlostní internet nebo WIFI, Pokojový trezor, TV s plochou obrazovkou, Pay TV, Telefony pro přímé volání, Minibar, Vana a sprcha, Pokojová služba

Ubytování a typy pokojů:

Pokoje Superior: Tento elegantní pokoj s výhledem do dvora nabízí buď manželskou postel, nebo dvě samostatná lůžka a umožňuje příjemný odpočinek během vašeho pobytu.Tento pokoj o průměrné rozloze 25 m2 je vybaven individuálně regulovatelnou klimatizací, psacím stolem, křeslem, minibarem, pokojovým trezorem, telefonem pro přímé hovory,  satelitní a PAY-TV, bezplatným připojením k vysokorychlostnímu internetu a vlastní koupelnou se sprchou nebo vanou.

Pokoje Deluxe: Deluxe pokoj s manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky, s částí k sezení a pracovním stolem vám zajistí příjemný odpočinek. Pokoje nabízí kouzelný výhled na řeku nebo město.Pokoj o průměrné rozloze 30 m2 je vybaven individuálně regulovatelnou klimatizací, psacím stolem, křeslem, minibarem, servisem na přípravu kávy a čaje, pokojovým trezorem, telefonem pro přímé hovory, satelitní a PAY-TV, bezplatným připojením k vysokorychlostnímu internetu a vlastní koupelnou se sprchou nebo vanou. Pokoj je možno vybavit přistýlkou nebo dětskou postýlkou a je vhodný až pro 3 osoby.

Apartmá Junior: Vychutnejte si výhled na Vltavu nebo Pražský hrad z tohoto elegantně zařízeného a prostorného apartmá. Toto apartmá o průměrné velikosti 35 m2, samostatnou spací částí a pohodlnou manželskou postelí je rovněž vybaveno individuálně regulovatelnou klimatizací, psacím stolem, křeslem, minibarem, servisem na přípravu kávy a čaje, pokojovým trezorem, telefonem pro přímé hovory, satelitní a PAY-TV, bezplatným připojením k vysokorychlostnímu internetu a vlastní koupelnou s vanou a sprchou. Pokoj je možno vybavit přistýlkou nebo dětskou postýlkou a je vhodný až pro 3 osoby.

Riverside Suite: Toto prostorné a elegantně zařízené apartmá se samostatným obývacím pokojem s arkýřovými okny poskytuje nádherný výhled na Vltavu nebo Pražský hrad. Toto apartmá o průměrné rozloze 45 m2 a s veškerým zázemím, díky němuž se budete cítit jako doma, je rovněž vybaveno individuálně regulovatelnou klimatizací, psacím stolem, křeslem, minibarem, servisem na přípravu kávy a čaje, pokojovým trezorem, telefonem pro přímé hovory, PAY-TV, bezplatným připojením k vysokorychlostnímu internetu a vlastní koupelnou s vanou a sprchou. Pokoj je možno vybavit přistýlkou nebo dětskou postýlkou a je vhodný až pro 4 osoby.

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, koupelna se sprchou, trezor, klimatizace pokojů, TV, telefon, minibar, WI-FI

Základní informace: bezbariérový přístup, pokojový servis, klimatizace, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, WI-FI, bar, restaurace, Pokojová služba

Dostupnost střediska:


Letiště název: Letiště Václava Havla (16 km)


Vlakové nádraží název: Smíchov (1,5 km)

Stravování:


Restaurace popis: Krásný interiér restaurace zdobí detaily ze skla a skleněný strop, který zajišťuje denní světlo. Je to ideální místo pro pracovní akce, oslavy, svatby nebo malé setkání s obchodními partnery nebo přáteli. Každé ráno si zde můžete pochutnat na lahodné snídani formou bufetu, obědu nebo večeři v průběhu jednání. Restaurace může být využita pro soukromé večeře a jiné akce.

Lounge bar : Elegantní Lounge bar otevřený každý den s ideální polohou vedle recepce nabízí klidné a příjemné prostředí. Naši hosté si zde mohou vychutnat welcome drinky, koktejly a vynikající obědy či večeře. Lounge bar se dokonale hodí pro neformalní pracovní jednání nebo volné chvíle strávené ve společnosti přátel. Lounge bar je otevřen denně od 6:30 ráno do 1:30 ráno.

Služby:Mamaison Hotel Riverside je přímo stvořený pro jednání, incentivní programy, akce a konference a jeho zaměstnanci jsou připraveni postarat se i o nemožné, aby vaše jednání - velké i malé - bylo skutečně nezapomenutelné.

Mamaison Hotel Riverside je překrásná historická budova. V minulosti jsme hostili MICE akce mezinárodních korporací i místních společností, velké i malé, a vychutnali jsme si možnost zajistit, aby žádná z nich jen tak nezapadla v paměti. Máte dokonce možnost rezervovat si celý hotel, a nabídnout tak svým hostům vrchol exkluzivnosti. 

Vzhledem k prostorným místnostem, přirozenému světlu a možnostem využití interiérů i exteriérů vám můžeme poskytnout něco skutečně jedinečného. Současně disponujeme veškerým tradičním zázemím a vybavením, které očekáváte.

 

  • Blízkost pražského letiště
  • Kapacitu jednacích sálů až 100 osob
  • Tři víceúčelové jednací sály (které lze spojit)
  • Soukromý přístup do jednacích sálů z nádvoří
  • Možnost rezervovat si celý hotel pro zcela soukromé setkání
  • Spoustu přirozeného světla
  • Špičkové cateringové a banketové služby
  • Parkování u hotelu
  • WIFI zdarma
  • Bezplatné služby concierge pro MICE a projektanta akcí vyhrazeného pro vaše jednání


Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:
Měna:

Ceny zahrnují:

Fotogalerie (15):


Mamaison Hotel Riverside PragueMamaison Hotel Riverside PragueMamaison Hotel Riverside Prague
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com