sdílet Hotel Brusno na Facebooku
Hotel Brusno česká verze  Hotel Brusno slovenská verzia  Hotel Brusno english version  Hotel Brusno deutsch version

Hotel Brusno Brusno, Brusno Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Brusno Brusno - ubytování Lázně Kúpele Brusno...


Hotel Brusno leží na úpätí Nízkych Tatier, vzdialený od Banske Bystrice cca 20 km smer Brezno a priblixne 1,5 km od nás sa nachádzajú kúpele Brusno. Ponúkame kvalitné ubytovanie, vynikajúce stravovanie,oddych a pohyb, ktoré Vám svojimi atraktivitami spríjemnia zimnú i letnú dovolenku. Kongresmi usporiadanými hoteli Brusno dosiahnete úspech u obchodných partnerov zamestnancov ale aj konkurencie.

Ponúkame Vám ubytovanie pre 52 hostí: 13 dvojlôžkových izieb, 6 dvojlôžkových izieb s prístelkou, 1 izbu Lux, 1 rodinný apartmán, Všetky izby sú vybavené kúpelňou s wc, tv, rádiom, telefónom, prípojkou na internet.

Na regeneráciu Vašich fyzických síl môžete využiť naše relax centrum, kde na Vás čaká sauna suchá, sauna parná, vírivka, solárium a masáže na objednávku. V priestoroch hotela môžete ďalej využiť: Biliard, šípky, stolný futbal, streetball, tajfun, stolný tenis, stacionárne bicykle. Možnosť zapožičať si knihy z našej malej knižnice.

Hotel Brusno - Relax centrum: Na regeneráciu Vašich fyzických síl môžete využiť naše relax centrum, kde na Vás čaká sauna suchá, sauna parná, vírivka, solárium a masáže na objednávku. V priestoroch hotela môžete ďalej využiť: Biliard, šípky, stolný futbal, streetball, tajfun, stolný tenis, stacionárne bicykle. Možnosť zapožičať si knihy z našej malej knižnice.

Typy pokojů
2 lůžkový3 lůžkovýapartmánpřistýlka
13626

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, rádio, dětská postýlka k dispozici, WI-FI

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, úschovna jízdních kol, parkovací plocha v areálu, parkoviště s dohledem kamery, uzamykatelné parkoviště, masážní studio, Internetové připojení k dispozici, domácím zvířatům vstup povolen, WI-FI

Popis okolí: Letní aktivity:

Splavování Hrona - Pokud Vás láká strávit léto aktivně, doporučujeme Vám vyzkoušet sjíždění řeky Hron. Pod dohledem instruktorů zažijete skvělé dobrodružství vhodné i pro rodiny s dětmi.

Cykloturistika - Další možností jak využít volný čas je cykloturistika vhodná nejen pro začátečníky ale i pro pokročilé.

Turistika - Nízké Tatry poskytují několik možností pro turistiku. Síť turistických stezek je rozsáhlá. Nejznámější trasou je výstup na Chopok, který je v nadmořské výšce 2024 m.

Jízda na koni - Možnost ježdění na koních je v sousedním obcích Medzibrod a Německá.

Koupání - Letní koupaliště se nacházejí v Podbrezové, Banské Bystrici a na Tálech. Možnost navštívit umělou vhodnou nádrž na Krpáčově.
Zimní aktivity:
Lyžování - 500 m od Hotelu se nachází menší lyžařský svah vhodný pro začátečníky

Lyžařská střediska - Selce - naši hoteloví hosté mají v tomto středisku 15% slevu při zakoupení lyžařských lístků. Vzdálenost od hotelu na Selce je cca 20 km
Tale - vzdálenost od hotel je cca 20 km.
Mýto pod Ďumbierom - vzdálenost od hotelu je cca 20 km.
Chopok - vzdálenost od hotelu je cca 30 km.
Čierny Balog - vzdálenost od hotelu je cca 30 km.

Běžkování - V okolí obce Brusna a v lyžařském středisku Selce.
atraktivity:

Jeskyně - Málokterá země světa se může vzhledem k svoji malou rozlohu pochlubit tolika přírodními krásami a zaujmavosťami jako Slovensko. S počtem více než 4500 jeskyní se řadí na přední místo ve světě. V širším okolí obce Brusno se nacházejí hned tři: Harmanecká jeskyně, Bystrianská jeskyně, Jeskyně mrtvých netopýrů
Ľupčianskeho hrad - Leží v České Lupči, vzdálený od hotelu je 10 km. Tento starobylý hrad pochází z 13. stol. a návštěvníkům je zpřístupněn každý den.
Černohorská železnička - Svůj vznik datuje již od r. 1909. Můžete ji navštívit v obci Černý Balog. 1. zastávka začíná ve Chvatimechu dále pokračuje do Černého Balogu a končí ve Vydrovské údolí, kde se nachází další atrakce Vydrovo-skanzen.
Lázně Brusno - Přibližně 1,5 km od hotelu leží lázně Brusno. Léčí se zde choroby žlučníku, jater, slinivky, cukrovky a uplatňování některých nemocí oběhového a pohybového ústrojí. Prídoným léčivým prostředkem je minerální voda Brusnianka


Tipy na výlet:

 Dostupnost střediska:


Autobusová zastávka název: (500 m)

Vlaková zastávka název: (500 m)


Obchod: (100 m)

Stravování:


Restaurace popis: Naše hotelová restaurace je Vám k dispozici v době od 7:00 do 22:00 kromě pátku a soboty kdy je otevírací doba do 23:00. V příjemném prostředí máte možnost pochutnat si na specialitách mezinárodní kuchyně. Během letní sezóny je v provozu letní terasa s možností grilování na objednávku

Restaurace: 07.00 - 22.00 (počet míst 65)

Kavárna: 07.00 - 22.00 (počet míst 35)

Služby:Sportovní možnosti:
Bowling (10km), Půjčovna kol ( ), Tenisová hala (10 km), Tenisové kurty (10 km), Jízda na koni (5 km), Sauna ( ), Půjčovna lodiček (2 km), Lyžařská škola, Středisko zimních sportů, Lyžařský vlek, Půjčovna lyží, Běžkařské trasy, Půjčovna sportovního vybavení, Cyklotrasy

Kongresové služby:
Telefon, Fax, TV, Dataprojektor, Tabule, Připojeni internetu, Kopírka, Zpětný projektor, Ozvučení, Promítací plátno, Flipchart

Hotel Brusno je ideálním místem pro uspořádání školení, prezentací, obchodních jednání, na které Vám poskytneme potřebnou techniku a samostatnou konferenční místnost s možností připojení na internet. Ceny za poskytnuté služby dohodou.

Konferenční kapacity:

salónek č. 1 (počet míst 30)

zasedací místnost č. 1 (počet míst 45)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkovýpřistýlkaapartmánapartmán
10.5-31.123350651570 (Lux 2 osoby/person)100 (Rodinný apartmán/Family - 4 osoby/person)


Měna: Eur

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (11):


Hotel BrusnoHotel BrusnoHotel Brusno
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com